Czy kiedykolwiek zapaliłeś światła, aby zobaczyć, jak twój pokój nagle skąpał się w słabym żółtym świetle? Jest daleki od przytulnego i na pewno nie czujesz się w nim jak w domu? Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz długo tkwić w żółtej jaskini! Sprawdź te proste rozwiązania dla lepszego oświetlenia w swoim mieszkaniu.

Uczyń swoją przestrzeń bardziej przyjazną dla światła

To całkiem proste: brud zatrzymuje światło. Sprawdź aktualne światła w swojej przestrzeni. Kiedy ostatni raz ktoś je wyczyścił? Mycie wnętrza opraw oświetleniowych zwykle nie znajduje się na liście rzeczy do zrobienia, gdy wprowadzają się do mieszkania lub z niego wychodzą, więc w tych obszarach i wokół nich może znajdować się kilkuletni kurz. Aby wyczyścić urządzenia, ostrożnie odkręć i zdejmij szklaną pokrywę, a następnie umyj w ciepłej wodzie z mydłem.

Dodaj więcej świateł

Zasadniczo każde pomieszczenie powinno mieć trzy różne źródła światła. Oświetlenie sufitowe jest wyjątkowo niepochlebne, więc przynieś kilka dużych, wolnostojących lub stołowych lamp, abyś nie musiał polegać na świetle sufitowym. Umieszczenie lampy w rogu pozwala odbić światło od ścian, rozjaśniając pomieszczenie. W przypadku mniejszych pomieszczeń, takich jak kuchnia lub łazienka, rozważ lampy podszafkowe.

Wymień brzydkie urządzenia

Może to być tak proste, jak znalezienie nowego abażuru, który lepiej pasuje do Twojego wystroju lub zainstalowanie czegoś zupełnie nowego. Tak czy inaczej, będziesz mógł stworzyć klimat w swojej przestrzeni dokładnie tak, jak tego chcesz. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne zainstalowanie, pamiętaj o odłączeniu zasilania przed dotknięciem jakichkolwiek przewodów. Jeśli czujesz że jesteś kreatywną osobą, sprawdź w internecie, jak zrobić własny abażur.

sk-construction.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *