Wiele osób, które urządzają lub remontują swój dom albo mieszkanie, na dłużej zatrzymuje się przy kuchni. Nic dziwnego. To pomieszczenie wymaga od nas szczególnej uwagi. Stojąc w salonie meblowym można rozważać zakup gotowej kuchni. Wiele jednak przemawia za tym, aby zdecydować się na kuchnie na wymiar w Krakowie.

  • IDEALNIE DOPASOWANE

Kuchnie na wymiar w Krakowie, projektowane są przez profesjonalistów. Każda firma, której zlecisz takie zadanie, wykona dokładne pomiary pomieszczenia, w którym mają znaleźć się meble. Co więcej, sprawdzane są nawet krzywizny ścian, aby odpowiednio dopasować blaty i szafki wiszące. Nie musisz więc martwić się wolnymi lukami między meblami, w które wpadać będą resztki jedzenia. Wszystkie elementy kuchni zostaną tak skrojone, aby idealnie wpasować się w jej wymiary.

  • KUCHNIA, KTÓRA TRAFIA W TWÓJ GUST

Gdy decydujesz się na gotowe meble kuchenne, często musisz iść a kompromis. Kosztem ulubionego koloru, zyskujesz matowe fronty, albo musisz liczyć się z blatem, który nie do końca Ci się podoba. Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar – taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Każdy projektant zapyta Cię o Twoje ulubione kolory oraz o to, jak mają zostać wykończone meble. Będziesz mieć wpływ na każdy element, dotyczący Twoich mebli kuchennych.

  • PROJEKTOWANIE INDYWIDUALNE

Kupując meble z salonu czy z sieciówki musisz liczyć się z tym, że podobne lub takie same modele, zobaczysz u kogoś innego. Może okazać się nawet, że Twoja kuchnia łudząco przypomina tę, która należy do Twojego znajomego. Oczywiście, nie ma w tym nic złego, ale jeśli chcesz mieć wyjątkowe meble – kuchnie na wymiar w Krakowie to odpowiedź na Twoje potrzeby. Wszystkie meble projektowane są zgodnie z Twoimi potrzebami i stylem życia.

  • WYSOKA JAKOŚĆ

Jasne, w sieciówce, bądź w salonie meblowym możesz kupić wysokiej jakości meble. Ich cena jednak dorównuje tym, przygotowanym na specjalne zamówienie. W zależności od budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na wyposażenie kuchni, możesz zainwestować w meble naprawdę najwyższej jakości. Taka kuchnia ma szansę przetrwać pokolenia. Zapomnij o odklejającej się okleinie i blednących kolorach.

  • MONTAŻ

Kuchnie na wymiar w Krakowie mają jeszcze jedną przewagę nad meblami z salonu. Te drugie najczęściej dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. To od Ciebie więc zależy ich końcowy wygląd oraz to, jak zostaną przyczepione do ścian i podłoża. W przypadku mebli na wymiar, montażem zajmuje się zatrudniona przez Ciebie firma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *