Jeżeli regularnie zaznajamiają się Państwo z treścią artykułów publikowanych na naszym portalu, z całą pewnością są Państwo świadomi, iż w naszym portfolio produktowym można znaleźć nie tylko wysokiej jakości okna z ramami z drewna naturalnego, aluminium czy PVC, ale także specjalistyczne zwijacze do rolet – zarówno w formie automatycznej jak i ręcznej.

Druga z grup nadmienionych produktów jest nie tylko znacznie tańsza od swojego zautomatyzowanego odpowiednika, ale i sprawdzi się o niebo lepiej w mniejszych mieszkaniach, biurach, czy obiektach użyteczności publicznej, w których z uwagi na ograniczoną powierzchnię użytkową nie jest konieczne uciekanie się do montażu systemu zautomatyzowanego. Co prawda zarówno opuszczanie jak i podnoszenie rolet zajmie nam w rzeczonym przypadku nieco więcej czasu, jednakże w większości sytuacji nie będzie to problemem, bowiem w obiekcie w którym przebywamy rolet jest niewiele.

Co jednak w sytuacji, gdy jesteśmy właścicielami przestronnego biura, wielkopowierzchniowej fabryki, czy też kilkupiętrowego domu jednorodzinnego, w którym elementów dekoracyjno-użytkowych będących bohaterami dzisiejszego wpisu jest znacznie więcej? Wtedy okazać się może, że o wiele bardziej optymalnym i pożądanym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w specjalne napędy do rolet, które to umożliwią ich zwijanie oraz rozwijanie w dowolnym momencie przy minimum wysiłku. Konieczne będzie w tym celu naciśnięcie jednego guzika, przekręcenie dźwigni, czy w końcu – jeżeli zdecydujemy się na system najbardziej zaawansowany bazujący na połączeniach bezprzewodowych – wybranie odpowiedniej opcji na pilocie dołączonym do zwijacza. 

Jak więc widać, zanim złożymy ostateczne zamówienie w firmie cieszącej się doskonałą renomą i mogącej nam zaoferować wyroby z najwyższej półki, pod uwagę wziąć należy kilka aspektów, w tym: ilość okien na których zamocowane są lub mają zostać rolety, ich wagę, wielkość, rodzaj, częstotliwość ich planowanego opuszczania i podnoszenia, jak również budżet jakim dysponujemy i jaki pragnęlibyśmy przeznaczyć na zakup zwijaczy do rolet, które w idealny sposób wpiszą się w nasze oczekiwania. Może jednak mieć też miejsce sytuacja, kiedy po raz pierwszy budujemy lub renowujemy dany obiekt i nie mamy pojęcia po jaki wyrób sięgnąć – w takim przypadku z pomocą przyjąć nam mogą przedstawiciele sklepu EkoOkna, którzy z radością przeanalizują przedstawione im informacje, a następnie na ich podstawie określą, jaki z produktów okaże się być strzałem w dziesiątkę, spełniać będzie powierzone mu zadanie na medal, a także wytrzyma wiele kolejnych miesięcy lub nawet lat bez konieczności wymiany na nowy. Współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem zatrudnionymi w firmie EkoOkna chwali sobie coraz większe grono konsumentów – już dziś Państwo również mogą do nich dołączyć stając się przy okazji szczęśliwymi posiadaczami wykonanych z dbałością o najmniejsze nawet detale zwijaczy do rolet – tak obsługiwanych ręcznie jak i w sposób w stu procentach zautomatyzowany!